ogólne znieczulenie
Adres
ul. Konstytucji 3 Maja 3
86-300 Grudziądz

Godziny

Pon - Czw: 8:00 - 20:00
Piątek: 8:00 - 18:00

Endoskopia w znieczuleniu ogólnym


Pełna anestezja (znieczulenie ogólne)

Eliminuje świadomość i ból który może towarzysząć badaniu. Jest prowadzona przez specjalistę anestezjologa, który monitoruje podstawowe parametry fizjologiczne (tętno, oddech, ciśnienie tętnicze).

Aparatura monitorująca w sposób ciągły kontroluje stan pacjenta w trakcie znieczulenia. Anestezjolog korzysta z: elektrokardiografu (kardiomonitora), którego elektrody umieszcza na klatce piersiowej. Obserwuje krzywą elektrokardiograficzną na ekranie monitora.

Za pomocą pulsoksymetru (metoda nieinwazyja) w sposób ciągły uzyskuje informacje na temat utlenowania krwi. W czasie znieczulenia monitorowana jest również stale częstość pracy serca oraz wykonywane są pomiary ciśnienia tętniczego krwi.

Stosujemy znieczulenie ogólne dożylne (bez uzycia gazów wziewnych) po uprzednim założeniu specjalnej kaniuli do żyły. Przez kaniulę podawane są leki.

Pliki do pobrania


Newsletter zdrowotny

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj wiadomości o ważnych badaniach
ul. Konstytucji 3 Maja 3, Grudziądz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 661 014 444 | 661 074 444
© 2020 Centrum Zdrowia Na Skarpie | Projekt i realizacja: Studio113